Navzdory tomu, že je již konec května a léto se před námi schovává, ve studiu Smaragd nezahálíme. Možná jste si na našem Facebooku všimli, že jsme absolvovali úžasné školení s Patrickem Cameronem. Když se v kadeřnickém světě řekne „Patrick Cameron“, představte si sympatického kudrnatého kouzelníka, který umí doslova čarovat s vlasy a účesy. Školení si užilo nejen naše pánské osazenstvo 🙂

David Blatný, Jan Zavadil a Patrick Cameron

Zleva - David Blatný, Jan Zavadil a Patrick Cameron

Sám Patrick si klade za cíl povzbudit ženskost a přirozenost a my musíme uznat, že se mu to skutečně daří.

Inspiruje se hodně dobou čtyřicátých a padesátých let, což se ostatně ve výsledcích jeho práce nezapře. Retro a Vintage styl spolu v kombinaci s moderními prvky dávají vzniknout naprosto ojedinělým účesům, které jsou velmi žádané a ještě více oblíbené po celém světe. Retro a Vintage zkrátka letí! Podívejte se na jeho letošní kolekci:

Patrick Cameron Spellbound Collection

Patrick Cameron Spellbound Collection 2013 - “The Lost Art of Vintage Hair”

I nevěsty si přijdou na své…

Protože se Patrick specializuje na dámské účesy, tak styling pro nevěsty patří mezi jeho domény. Doslova nás nakazil svou vášní, humorem, entuziasmem a hlavně vkusem. Načerpali jsme tak bezpochyby jednu z nejlepších inspirací pro letošní svatební sezónu. Koneckonců máme také úspěšně za sebou další svatební veletrh! Inspirovat se můžete i z našich účesů:

Svatební Veletrh 2013 - Foto © 2013 Ivana Hrubesova BYGGA BO PHOTO

Svatební Veletrh 2013 - Foto © 2013 Ivana Hrubesova BYGGA BO PHOTO

Síla Patricka Camerona spočívá v tom, že účesy které ve výsledku vypadají velmi složitě jdou vytvořit poměrně jednoduchou cestou. O tom jsme se sami přesvědčili. Pokud jste také tak okouzleni, rádi Vám také učešeme krásný a jedinečný společenský účes!

A až vám někdo na ulici řekne „Vypadáš úžasně, tebe musel česat samotný Patrick Cameron!“ budete vědět, že vám byla složena největší kadeřnická pocta 🙂

Váš Smaragd