Našim zákazníkům nabízíme:

KADEŘNICTVÍ

Nabízíme kompletní kadeřnické služby od střihu, přes barvení, melír, zahušťování, prodlužování až po styling. Samozřejmostí jsou svatební a společenské účesy. Rozmanitost týmu studia Smaragd nám dovoluje pracovat jak s elegantními účesy, tak i s extravagancí. Používáme pouze vysoce kvalitní produkty z řady Wella Pro a SP – jedná se o renomovanou německou vlasovou kosmetiku, s níž spolupracujeme od samého počátku našeho studia. Kadeřnictví Smaragd je také jedním z výhradních partnerů exkluzivní vlasové sady Professional SEBASTIAN, která patří mezi TOP produkty na českém i evropském trhu.  

CENÍK KADEŘNICTVÍ

SPOLEČENSKÝ účes  od 800 Kč
SVATEBNÍ účes  od 1500 Kč
Vlasy      
Střih ZÁKLADNÍ  od 715 Kč    
Změna střihu  od 850 Kč    
Vlasy    
Střih ZÁKLADNÍ  od 420 Kč  
STANDART do 10 let  250 Kč
   
  OD  
PŘELIV Color Touch 550 Kč  
BARVA Koleston Perfect 580 Kč  
MELÍR 430 Kč  
     

PEDIKÚRA

Pro tu nejlepší péči o vaši nohy máme pro vás připraveny procedury se SpaRitual, jedná se o luxusní značku která patří mezi hlavní vítěze European Championship SPA Manicure v rámci veletrhu Interbeauty Prague. Jedná se o čisté produkty na přírodní bázi,  bez chemie nebo živočišných ingrediencí od certifikovaných dodavatelů surovin.  Naše šikovná pedikérka vám za pomocí této značky opět probudí svěžest ve vašich nohách a jako bezplatný bonus nalakuje vaše nehty.

CENÍK PEDIKÚRA

Základní ošetření od 350

K ošetření máte nalakování nehtů zdarma.

Používané značky studio Smaragd
REZERVACE na +420 542 212 092. Pracujeme výhradně s produkty Wella Professional, Sebastian Professional a Wella Styling.