Již to bude dva roky, co jsme se úspěchem poprvé zúčastnili velkolepé Svatební Show v Brně. Ta loni zaznamenala rekordní počet návštěvníků (přes 3300). Studio Smaragd se i tehdy představilo „v akci“ a vytvořilo sérii svatebních účesů i líčení. Jak to dopadlo?

Výsledek můžete posoudit sami:

Protože se nám na této Show líbí a od klientů jsme získávali pozitivní ohlasy, rozhodli jsme se, že v této nové tradici budeme pokračovat a nebudeme na této svatební přehlídce chybět ani letos. Tímto vás na ní srdečně zveme!

Je určena všem zamilovaným a naším cílem je Vám představit něco nového, ale přitom tradičně doplněného o ucelenou nabídku produktů a služeb týkajících se jedné z nejvýznamnějších životních událostí – svatby.

Převzato ze svatebnishow.cz

Můžete se těšit na online pokies opravdu bohatý program, zasoutěžit si o vlastní svatbu zdarma a pokochat se uměním květinových dekorací, vizážistů, stylistů  i kadeřníků a hlavně krásnými modely svatebních šatů, které budou představeny sérií módních přehlídek. Nebudou chybět ani známé osobnosti jako je krásná Monika Žídková a sympatická Mirka Knapková.

Zkrátka čeká na vás pestrý program o jehož zajímavosti se můžete přesvědčit sami. Nejlépe vaší osobní návštěvou =o). Více informací o programu i celé Show můžete získat přímo na stránkách: http://www.svatebnishow.cz/

V případě, že byste rádi Svatební Show sledovali na Facebooku:

  • Facebook stránka Svatební Show zde.
  • Facebook událost Svatební Show zde.

Těšíme se na vaší návštěvu i podporu!

Váš Smaragd…