Ve Smaragdu máme novou podzimní sérii odstínů vskutku výjimečné barvy Illumina. Právě tato barva slaví své zrození na podzim. Ač se přírodě nemůže nic rovnat, musíme se s váme podělit o naší malou radost, že můžeme u nás ve studiu pracovat s tou nejzářivejší permanentní barvou na trhu. Tato barva slaví na trhu přesně rok a za celý ten rok se nám kadeřníkům i Vám klientům, kteří barvu již vyzkoušeli, velmi osvědčila. Proto jsme při první příležitosti neváhali a rozšířili sortiment barev. Přijďte si ji k nám do Smaragdu vyzkoušet, tato barva vám bezpochyby hezky prozáří všechny zasmušilé podzimní dny.

Změny ročního období

Tako jako příroda shazuje listí, i naše vlasy každý rok na podzim prochází výměnou a nastává období zvýšeného padání vlasů. Není se čeho obávat. Přesto pokud máte vlasy citlivé, řídké,  či dlouhodobě vystavované jakékoli zátěži (stres, nepravidelná strava, používání méně kvalitní kosmetiky na vlasy), vřele vám doporučujeme naší osvědčenou řadu Nioxin Kit. O této kúře jsme vás již v minulosti nformovali. Nioxin pro vás nyní na podzim nabízíme s téměř padesátiprocentní slevou, protože je nejideálnější období jej aplikovat.

NIXOIN KIT akce mist 1240 za 640

Další podzimní slevy našeho sortimentu:

  • Lak na vlasy Performace za 250,- místo 372,-
  • Šampón SP za 279,- místo 433,-

Milujeme na podzimu jeho teplé a hřejivé zářivé barvy žlutých, červených i oranžových listů. Slunečné dny, kdy slunce prosvítá skrze barevne listí a zvýrazňuje již tak nevšední krásu přirody. Rádi podléháme i melancholické stránce podzimu – atmosféra pouličních lamp v mlze, spadené listí na zemi a pára od úst, která ve vás vzbudí touhu zalézt si pod deku, popíjet oblíbený horký nápoj a číst si knihu nebo poslouchat příjemnou hudbu. Anebo si nechat hýčkat svou pleť i vlasy v prostředí našeho útulného salónu :o).

Užívejte si krásy podzimu, děkujeme za vaší přízeň a těšíme se na Vaší návštěvu!

Váš tým Studia Smaragd