Vánoce jsou za dveřmi, a tak  i my vám přinášíme pestrou vánoční nabídku. Ježíšek si pro vás ve Smaragdu připravil hned několik kouzelných, luxusních i cenově výhodných balíčků…

Začněme třeba se značkovými kartáči Starlet, které zakoupíte pouze v exkluzivním prodeji ve vybraných kadeřnických salónech. Protože jsme si jej na první pohled zamilovali, seženete tento krásný chromovaný kartáč v designové kazetě i u nás.

Jedná se hvězdnou novinku z luxusní řady od společnosti Tangle Teezer. Je to vskutku originální a krásný vánoční dárek, který v sobě pojí vlastnosti kvalitního kartáče, užitečnost a zároveň oku lahodící design, přesvědčte se sami během Vaší předvánoční návštěvy u nás ve studiu!

Kartáč Starlet

V nadílce tradičně nechybí ani značkové produkty ghd nebo Bio Ionic pro péči o vlasy, ať už se jedná o fény nebo žehličky. Navíc k těmto produktům od nás dostanete sprej s termální ochranou vlasů Wella Thermal Image v hodnotě 350 Kč.

Tím ale letošní nabídka nekončí! Ježíšek letos odmění i ty, co by chtěli vyzkoušet nebo doplnit o Vánocích špičkovou řadu Sebastian i System Professional – připravil si totiž pro vás vánoční edici za zvýhodněné ceny:

Akční vánoční nabídka studio Smaragd

Chcete-li vědět více, neváhejte a kontaktujte nás nebo se přijďte na náš celý sortiment podívat. Rádi Vás v předvánočním čase zase uvidíme!

Přejeme co nejméně stresu v předvánočním shonu…

Váš tým studia Smaragd 🙂