Když se řekne léto, vytane vám možná na mysl pláž, lehátka, houpací sítě, zmrzlina, bazén a koktejly z čerstvého ovoce. Teplé letní večery a vidina zapadajícího slunce nad vodou, zatímco si užíváte zvuk vln hladících břeh moře nebo šumění lesa.

Ať už si své léto vychutnáváte na vaší oblíbené chatičce, v kempu nebo u moře, všechny nás spojuje jedno – v létě jsou naše vlasy vystaveny nemalé zátěži a bezpochyby si zaslouží  dobrou péči nejen proto, že krásné vlasy k vašemu svěžímu letnímu oděvu prostě patří.

I my však musíme uznat, že v létě vskutku není úplně jednoduché se o vlasy starat. Zvláště když vyrazíme na dovolenou a naprosto oprávněně si raději užíváme těch skvělých letních okamžíků s přáteli, partnery nebo rodinou, než abychom řešili, jak je na tom naše “hříva”.

Protože jako studio krásy chceme, abyste pořád vypadali skvěle a vaše vlasy dostávaly prvotřídní péči, připravili jsme si pro vás výraznou slevu na  oblíbenou kúru Nioxin Kit, která poslouží nejen jako skvělá první pomoc, ale i jako osvědčená letní péče.

Seznamte se s Nioxin Kit…

Pokud neznáte Nioxin Kit, jedná se o speciálně vyvinutý systém, který vám nejen pomůže obnovit poškozenou strukturu vlasu, ale pomocí antioxidantů, bylinných výtažků, vitáminů, ochrannému filtru SPF 15 a čistícím složkám obnovuje vaši pokožku a zabraňuje tak řídnutí i lámání vlasů. Jedná se o několikafázový systém, který zajistí vaším vlasům během léta prvotřídní péči. Kúru uvítají také ti, co dlouhodobě bojují s vypadáváním vlasů.

Tak určitě neváhajte a vyzkoušejte, protože jej máme v akci místo klasických 1 240,- za 995,-. A co hlavně, poradíme vám, jak kúru aplikovat, aby byla maximálně účinná.

Nioxin System Kit Sleva

 

Další letní akce ve Smaragdu

Všechny klientky, které dávno odhalily kvalitu produktů Sebastian potěšíme luxusním letním dárkem – značkovým, originálním pouzdrem na brýle. Stačí zakoupit dva libovolné výrobky značky Sebastian. Pozor, jedná se o limitovanou edici!

Myslíme také na péči o barvené vlasy, proto jistě oceníte dvacetiprocentní slevu na Sebastian Multicolor:

Sebastian Multi Color

A klasicky nechybí další slevy na vaší oblíbenou řadu péče o vlasy SP.  Tentokrát jsme pro vás připravili slevu na vaše oblíbené kondicionéry a hlavně, protože víme, že v létě je vaše vlasy potřebují výživu, dostanete od nás k zakoupenému šamponu SP masku v hodnotě 564,- zdarma.

Sebastian Professional Sampon, Kondicioner a Maska akce

Léto je v plném proudu a my upřímně doufám, že si jej užíváte, jak jen to jde. Příště vám přineseme více informací o málo známém a přesto revolučním brazilském keratinu Juvexin. Přejeme krásnou dovolenou a těšíme se na vaší návštěvu.

Tým Smaragd