Hedvábné, lesklé a zároveň silné vlasy…

již dávno nejsou pouhou pohádkou z reklamy!

Slyšely jste o Juvexinu? Pokud ne, tak právě teď je ideální doba se s ním seznámit. Jedná se patrně o nejvíce revoluční řešení v péči o vlasy za posledních padesát let! Tento proteinový a peptidový koktejl obnovuje vlasy do mladistvé podoby a pomáhá vlasům držet požadovaný tvar. Firma GK hair, která Juvexin ve svých produktech využívá, nabízí sérii výrobků vhodných pro obnovu poškozených vlasů a i vyhlazení, úpravu nepoddajných vlasů.

Proč zrovna Juvexin?

Juvexin byl vyvinut lékařskou technologickou společností Keraplast. Jako jediný keratin je získáván z vlny novozélandských ovcí a poskytuje ten nejpružnější keratin. Obsahuje totiž cysteinové aminokyseliny. Proteiny jsou získávány pomocí studeného postupu, díky čemuž jsou zachovány cysteinové vazby a velké i malé molekuly zůstávají nedotčeny. Protein se tak nerozpadá a ani nečlení, čímž se podstatně zvyšuje efektivita celé kúry. Tím se také liší od konkurenčních produktů, u kterých jsou aminokyselinové řetězce rozpojené, takže bílkoviny výrazně ztrácí schopnost vázat keratin k vlasům.

Vlasy jsou po aplikaci ovladatelnější, měkčí, lesklejší, hladší, a to po dobu až 5 měsíců.  Hodí se na všechny typy vlasů. Jaký má Juvexin efekt na vlasy? Podívejte se na následující obrázek:

GK hair  kur s Juvexinem before and after

K obnově vlasů do původního, mladistvého stavu vám s Juvexinem stačí 48 hodin. To je přesně doba, po kterou kúru necháváte dále působit a nesmíte si po tuto dobu umýt vlasy.

Kúra Vám vydrží dva až pět měsíců, v závislosti nejen na vlastnostech Vašich vlasů, ale také na kvalitě produktů, které pro následnou péči o vlasy používáte. Stejně jako u pleťové kosmetiky i zde platí, že čím kvalitnější produkt, tím lepší výsledek. A produkty Juvexin v tomto ohledu v současnosti bezpochyby hrají prim. Ostatně produkt je oblíbený po celém světě a dominuje čelním kadeřnickým magazínům. Nejvíce však za něj mluví samotné výsledky.

A co Vy? Už jste vyzkoušely zázračnou ozdravnou sílu Juvexinu? Pokud ne, ve Smaragdu Vám jí rádi aplikujeme a poradíme, jak se o vlasy správně starat.

Budeme se těšit na Vaší návštěvu i zpětnou vazbu,

Váš tým studia Smaragd.